16 avgust, 2019

Брзи воз“ спреман за гостовање у Зрењанину. Тренер Дукић: Најављује добру игру свог тима

Objavio |2019-08-16T02:57:05+00:0016. avgusta 2019.|Uncategorized|

Фудбалери Динамо1945 у нову сезону улазе са великим амбицијама и играчки кадар у односу на прошлу сезоне је потпуно промењен.

15 avgust, 2019

Јужнобанатски клубови стартују 17/18 августа. Влајковчани на Падинце

Objavio |2019-08-15T13:40:12+00:0015. avgusta 2019.|Uncategorized|

Јужнобанатски клубови ФСП Панчева стартују 17/18. августа са почетком у 17 oo часовa. Парови првог кола Јужнобанатске лиге су: Јединство

Омољичани спремни за почетак сезоне. Тренер Ђокић: Жеља пласман у горњи део табеле

Objavio |2019-08-15T13:37:27+00:0015. avgusta 2019.|Uncategorized|

Војвођански лигаш Младост из Омољице трећу сезону играња у првом колу гостоваће Крајини. Руководство клуба са агилним директором Драганом Лукићем

11 avgust, 2019

III Меморијалми турнир „Мирослав Ковач-Кови“. Победнички пехар Долини

Objavio |2019-08-11T19:48:44+00:0011. avgusta 2019.|Uncategorized|

Долина- Јединство Стевић 2:0 (1:0) Падина. Гледалаца: 200. Судија: Милан Јаношев (Црепаја). Стрелци: Мамојка у 35, Радивојев у 53 минути.

Капитен Ковачевић водио до победе дизелке. Железничар (П) – ОФК Вршац 3:2 (1:1)

Objavio |2019-08-11T19:45:16+00:0011. avgusta 2019.|Uncategorized|

Панчево. Стадион: СРЦ Младост. Гледалаца: 200. Судија: Немања Домазетоски (Панчево). Стрелци: Ковачевић у 14 и 59 из пенала, Ивковић у

Мреже мировале у генералци. ИМТ- Динамо 1945 0:0 (0:0)

Objavio |2019-08-11T08:25:20+00:0011. avgusta 2019.|Uncategorized|

Београд. Гледалаца:100. Судија: Петровић (Београд). ИМТ: Црнобрња, М.Илић, Џиновић, Марковић, Вукашиновић, Ивановић, Глишић, Ракоњац, Фратровић, Зорић, Пераловић. Играли су још:

Распуцани Лука Симоновић. Слога (БНС) – Младост (О) 2:6 (0:3)

Objavio |2019-08-11T08:22:13+00:0011. avgusta 2019.|Uncategorized|

Банатско Ново Село. Гледалаца: 50. Судија: Бојан Кужић (Банатско Ново Село). Стрелци: Божић у 61 и 87 за Слогу, Симоновић

III Меморијалми турнир „Мирослав Ковач-Кови“. У финалу Падинци и Качаревци

Objavio |2019-08-11T08:18:34+00:0011. avgusta 2019.|Uncategorized|

Полет (Ид).- Јединство Стевић 1:3 (0:1) Падина. Гледалаца: 100. Судија: Драган Милановић (Панчево). Стрелци: Н.Стојковић у 49 за Полет, С.Пешовски

8 avgust, 2019

Везиста Анђеловић појачање Качареваца

Objavio |2019-08-08T19:27:07+00:008. avgusta 2019.|Uncategorized|

Фудбалери некадашњег српсколигаша Јединство Стевић вредно тренирају и одиграли су две контролне утакмице. Руководство клуба са председником Ненадом Шаренцем вредно

Лука Белић решио победника. Слобода (Ужице)- Динамо 1945 0:1 (0:0)

Objavio |2019-08-08T19:23:39+00:008. avgusta 2019.|Uncategorized|

Косјерић. Гледалаца:100. Судија: Петровић (Косјерић). Стрелац: Белић у 69 минути.. Слобода(У):Радојичић,Гудурић, Цветић, Митровић, Божић, Томић. ,Ивановић, Ђукић, Стаменић, Ђорђевић. Играли