Хала Качарево. Гледалаца: 100. Судије: Благоје Мијаиловић (Вршац) и Никола Ћировић (Вршац). Стрелци: 1:0 Басарић у 3, 2:0 Јаћимовић у 15, 3:0 Петковић у 18, 3:1 Врбачки у 28, 3:2 Попов у 29, 3:3 З.Спахић у 40 минуту. Нагомилавање прекршаја: Краљевићево 8 (4-4), Кикинда 4 (2-2). Жути картони:Јаћимовић (Краљевићево), Попов (Кикинда).
Краљевићево: ГЕОРГИЈЕВСКИ, БАСАРИЋ, СТОЈАНОВСКИ, ЈАЋИМОВИЋ, ПЕТКОВИЋ, Анђеловић, Митановски, Златановић, Кљајић, Томески, Вучковић, Јанковић.
Кикинда: ЧЕЛЕКЕТИЋ, ПОПОВ, З.СПАХИЋ,М.СПАХИЋ, ЂУКИЋ, Кењало, Врбачки, Раичевић, Бербаков.
У првом полувремену боља игра Качареваца крунисана је головима Басарића, Јаћимовића и Петковића за убедљиву предност. У наставку гости из Кикинде успели су за два минута да смање предност а у последњем минуту меча З.Спахић је својим голом гостима донео бод.