Хала спортова. Гледалаца: 100. Судије: Благоје Мијаиловић (Вршац) и Марјан Сарка (Вршац ). Стрелци: 1:0. Ж.Митровић у 8, 1:1 Каранфиловски у 17, 2:1 Ж.Митровић у 33, 2:2 Вуковић у 37, 3:2 Вуковић у 38, 3:3 Цветиновић у 38 минути. Нагомилавање прекршаја: Индианс 6 (5-1), Динамо 7 (4-3). Жути картони: Ж.Митровић, Кривокућа, Цветиновић (Индианс 2013), Шево, Благојевић (Динамо).
Индианс 2013: СТОЈНИЋ, КРИВОКУЋА, ЦВЕТИНОВИЋ, Ж.МИТРОВИЋ М.МИТРОВИЋ, Страјнић, Денић, Бајић, Милешевић, Николчић.
Динамо: ЈАЋИМОВИЋ, КАРАНФИЛОВСКИ, МИЛОВАЦ, ШЕВО, ЂУКАНОВИЋ, Радојчић, Вуковић, Илић, Дотлић, Вукајловић, Благојевић, Ирачанин.
Током целог сусрета водила се равноправна игра у којој су оба тима имали прилике да победе. Домаћи тим дошао је у вођство голом Ж.Митровића да би три минута пре одмора Каранфиловски изједначио резултат. После омора отворена игра где су домаћини дошли поново у вођство другим голом Ж.Митровића. У два минута игре пала су три гола, прво је Вуковић својим првим голом поравнао резултат. У следећем нападу гости су преко Вуковића дошли у вођство, у истом минуту голом Цветиновића Инђијци су успели да стигну до нерешеног резултата и освоје бод.