Хала Стрелиште. Гледалаца: 200. Судије: Петар Радојчић (Инђија) и Драгутин Божовић (Кула). Стрелци: 1:0 Каранфиловски у 4, 2:0 Пештерац у 5, 3:0 Каранфиловски у 6, 4:0 Вуковић у 14, 5:0 Миловац у 15, 5:1 Радак у 23, 6:1 Пештерац у 24, 7:1 Ђукановић у 31, 8:1 Иричанин у 39, 9:1 Јаћимовић у 40 минути. Нагомилавање прекршаја: Динамо 7 (7-0), Форум 4 (4-0).
Динамо 1945: ЈАЋИМОВИЋ, КАРАНФИЛОВСКИ, ШЕВО, БЛАГОЈЕВИЋ, ЂУКАНОВИЋ, Пештерац, Иричанин, Миловац, Илић, Вуковић, Радојчић, Вукајловић.
Форум: КИКОШ, БОРКОВИЋ, ЈАНКОВИЋ, РАНИСАВЉЕВИЋ, БОГДАНОВИЋ, Лукић, Мандић, Радак, Везмар, Анђелковић, Ђорђевић, Рашић.
Пред својом публиком Панчевци су у дербију против Вршчана остварили убедљиву победу и сада заузимају врх табеле са два бода предности. После добре игре у првих двадесет минута домаћи тим је водио 5:0 и решио питање победника. Гости су имали два пенала са девет метара, али нису успели да затресу мрежу. У наставку домаћи играчи наставили су у истом ритму и постигли још четири гола у мрежи Вршчана. У тиму домаћих истакли су се поред најбољег појединца Пештерца још Ђукановић, Кранфиловски и Вуковић.